Vajza e Ambasadorit/ Seriali që po përflitet kaq shumë!

Për të gjithë ju që jeni fansa të Neslihan dhe Engin, lajme të mira!

“Vajza e ambasadorit” (Sefirin Kizi) është seriali më i ri turk me aktorët kryesorë Neslihan Atagul Dogulu dhe Engin Akyurek.

“Sefirin Kizi” ka nisur transmetimet më 16 dhjetor 2019 në kanalin turk StarTv, çdo të hënë në orën 20:00.

Sancar, djali i një kalorësi, dashurohet me Naren, vajza e një ambasadori që shkonte në Bodrum kur ishte fëmijë.

Nare dhe Sancar

Këta dy fëmijë të kundërt e duan shumë njëri-tjetrin poorrr….. fatkeqesisht pë.rdhuni.mi i Nares nga vëllai i saj adoptues Akin ndryshon gjithë rrjedhën e ngjarjes…

Një serial dr.amatik po aq pompues që të mbërthen pas ekranit.

Kasti i aktorëve kryesore pjesmarrës:

Sancar Efeoğlu: Engin Akyürek
Nare: Neslihan Atagül Doğulu
Gediz: Uraz Kaygılaroğlu
Yahya: Doğukan Polat
Elvan: Hivda Zizan Alp
Refika: Özlem Çakar Yalçınkaya
Akın: Erhan Alpay
Güven: Erdal Hürcü
Halise: Gonca Cilasun
Menekşe: Tülin Yazkan
Müge: Esra Kızıldoğan
Zehra: Cemre Öktem
Kavruk Ömer: Edip Tepeli
Melek: Beren Gençalp

Momentalisht, seriali ka arritur deri në episodin e 5-të. Sefirin Kizi po thyen çdo shikueshmeri dhe po ndiqet e përflitet anë e mbanë botës.

Na ndiqni me informacione rreth serialit në rrjetet tona sociale në facebook dhe instagram: /vajza.eambasadorit//guzel.serial/

Shikim të këndshëm!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *